2019

2018

2017


2019 Match Results for White Flight B

Week Date Court Home Team Visiting Team Scores Winner
1 11/11/2019   Forest(JC) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
1 11/11/2019 1 Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
Melnik, Michael /
Norbeck, Tim
1-6 / 7-6 / 1-0 Forest(JC)
1 11/11/2019 2 Laird, Tom /
Dekeyser, Lee
Cerullo, Charles /
Paquette, Mike
2-6 / 6-4 / 1-0 ShadowWood(MP)
1 11/11/2019 3 Gabelmann, Chuck /
Connor, Bob
Hollister, Bill /
Ozment, Bob
6-7 / 6-2 / 1-0 Forest(JC)
1 11/11/2019 4 Pearson, Murray /
Kainen, Burt
Baker, Bud /
Schwartz, Joel
4-6 / 6-3 / 1-0 ShadowWood(MP)
1 11/11/2019   HeritagePalms(PC) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
1 11/11/2019 1 Bird, Keith /
Smith, John
Backstrand, Kenneth /
Van Wyk, Tom
6-4 / 6-0 HeritagePalms(PC)
1 11/11/2019 2 Piazza, Bob /
Hearsum, Paul
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
6-3 / 6-4 GulfHarbour(TV)
1 11/11/2019 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Harris, George /
Schmidt, Scott
6-3 / 6-0 HeritagePalms(PC)
1 11/11/2019 4 Scaccia, Ange /
Spinola, Steve
Kaplan, Frank /
Gaede, Paul
6-1 / 7-5 GulfHarbour(TV)
1 11/11/2019   KellyGreens(MB) Landings(RH) Winning Scores Winner
1 11/11/2019 1 McKee, Bob /
Linder, Gary
Sporta, Peter /
Pescatore, Henry
6-3 / 6-4 KellyGreens(MB)
1 11/11/2019 2 Buckley, Mike /
Ledwith, Ed
Lukasiewicz, Ron /
Southard, Ray
6-1 / 6-1 KellyGreens(MB)
1 11/11/2019 3 Slattery, John /
Cannon, John
Wright, Howard /
Loper, Bob
7-6 / 1-6 / 1-0 KellyGreens(MB)
1 11/11/2019 4 Hubbard, Jerry /
Boll, Chuck
Haibach, Marty /
Fansler, Al
6-2 / 6-4 KellyGreens(MB)
2 11/18/2019   GulfHarbour(TV) Forest(JC) Winning Scores Winner
2 11/18/2019 1 Wonnenberg, Tim /
Prenger, Louie
Laird, Tom /
Gluckstal, Len
7-5 / 6-2 GulfHarbour(TV)
2 11/18/2019 2 Backstrand, Kenneth /
Harris, George
Keiser, Jack /
Gabelmann, Chuck
6-1 / 7-6 GulfHarbour(TV)
2 11/18/2019 3 Krzak, Rob /
Marcotte, Ron
Connor, Bob /
Curtis, John
6-4 / 1-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
2 11/18/2019 4 Gaede, Paul /
Kaplan, Frank
Pearson, Murray /
Billing, Randy
4-6 / 7-5 / 1-0 GulfHarbour(TV)
2 11/18/2019   ShadowWood(MP) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
2 11/18/2019 1 Cerullo, Charles /
Cooney, Joe
McKee, Bob /
Linder, Gary
6-4 / 7-6 KellyGreens(MB)
2 11/18/2019 2 Healy, Chris /
Paquette, Mike
Ledwith, Ed /
Buckley, Mike
6-4 / 4-6 / 1-0 ShadowWood(MP)
2 11/18/2019 3 Ozment, Bob /
Schwartz, Joel
Boll, Chuck /
Williams, Rick
7-5 / 6-7 / 1-0 KellyGreens(MB)
2 11/18/2019 4 Rutledge, Bob /
Wagschal, Rolf
Hubbard, Jerry /
Cannon, John
6-2 / 6-0 KellyGreens(MB)
2 11/18/2019   Landings(RH) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
2 11/18/2019 1 Sporta, Peter /
Howard, Rick
Bird, Keith /
Smith, John
1-6 / 6-3 / 1-0 Landings(RH)
2 11/18/2019 2 Specht, Mike /
Fansler, Al
Fahey, Bill /
Hearsum, Paul
7-6 / 7-5 Landings(RH)
2 11/18/2019 3 Loper, Bob /
Wright, Howard
Cooper, Philip /
Gusick, Tom
4-6 / 6-3 / 1-0 HeritagePalms(PC)
2 11/18/2019 4 Southard, Ray /
Neubauer, John
Piazza, Bob /
Cox, Fred
3-6 / 6-1 / 1-0 HeritagePalms(PC)
3 12/02/2019   Forest(JC) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
3 12/02/2019 1 Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
Linder, Gary /
McKee, Bob
4-6 / 7-6 / 1-0 Forest(JC)
3 12/02/2019 2 Laird, Tom /
Connor, Bob
Buckley, Mike /
Ledwith, Ed
6-1 / 6-4 Forest(JC)
3 12/02/2019 3 Curtis, John /
Billing, Randy
Cannon, John /
Slattery, John
2-6 / 6-4 / 1-0 KellyGreens(MB)
3 12/02/2019 4 Eleveld, Gene /
Gabelmann, Chuck
Morgan, Bob /
Pawlina, Tom
6-7 / 6-4 / 1-0 KellyGreens(MB)
3 12/02/2019   GulfHarbour(TV) Landings(RH) Winning Scores Winner
3 12/02/2019 1 Backstrand, Kenneth /
Harris, George
Howard, Rick /
Sporta, Peter
6-3 / 6-3 GulfHarbour(TV)
3 12/02/2019 2 Schmidt, Scott /
Wonnenberg, Tim
Pescatore, Henry /
Fullerton, Tom
6-4 / 6-4 Landings(RH)
3 12/02/2019 3 Gaede, Paul /
Kaplan, Frank
Fansler, Al /
Loper, Bob
7-5 / 5-7 / 1-0 Landings(RH)
3 12/02/2019 4 Marcotte, Ron /
Van Wyk, Tom
Baysden, Ron /
Brown, Zane
6-1 / 6-2 GulfHarbour(TV)
3 12/02/2019   HeritagePalms(PC) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
3 12/02/2019 1 Bird, Keith /
Smith, John
Abromeit, Bernie /
Melnik, Michael
7-5 / 6-2 ShadowWood(MP)
3 12/02/2019 2 Fahey, Bill /
Hearsum, Paul
Cerullo, Charles /
Healy, Chris
6-4 / 6-0 ShadowWood(MP)
3 12/02/2019 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Bell, Clark /
Paquette, Mike
6-4 / 7-6 HeritagePalms(PC)
3 12/02/2019 4 Deresky, John /
Piazza, Bob
Hollister, Bill /
Romanovich, Tony
6-0 / 6-1 HeritagePalms(PC)
4 12/09/2019   Landings(RH) Forest(JC) Winning Scores Winner
4 12/09/2019 1 Pescatore, Henry /
Sporta, Peter
Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
6-3 / 6-1 Forest(JC)
4 12/09/2019 2 Howard, Rick /
Loper, Bob
Connor, Bob /
Laird, Tom
6-1 / 6-4 Landings(RH)
4 12/09/2019 3 Specht, Mike /
Fansler, Al
Billing, Randy /
Keiser, Jack
6-3 / 6-4 Forest(JC)
4 12/09/2019 4 Lukasiewicz, Ron /
Haibach, Marty
Eleveld, Gene /
Pearson, Murray
2-6 / 7-5 / 1-0 Landings(RH)
4 12/09/2019   KellyGreens(MB) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
4 12/09/2019 1 Buckley, Mike /
Linder, Gary
Deresky, John /
Fahey, Bill
6-4 / 6-2 KellyGreens(MB)
4 12/09/2019 2 Ledwith, Ed /
McKee, Bob
Bird, Keith /
Hearsum, Paul
7-6 / 6-4 KellyGreens(MB)
4 12/09/2019 3 Boll, Chuck /
Pawlina, Tom
Gusick, Tom /
Piazza, Bob
6-3 / 6-4 HeritagePalms(PC)
4 12/09/2019 4 Cannon, John /
Hubbard, Jerry
Magno, Richard /
Pagano, John
6-3 / 6-1 KellyGreens(MB)
4 12/09/2019   ShadowWood(MP) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
4 12/09/2019 1 Abromeit, Bernie /
Melnik, Michael
Backstrand, Kenneth /
Harris, George
6-2 / 6-3 ShadowWood(MP)
4 12/09/2019 2 Healy, Chris /
Leonard, Chris
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
6-1 / 6-3 GulfHarbour(TV)
4 12/09/2019 3 Bell, Clark /
Gleysteen, Mike
Marcotte, Ron /
Schmidt, Scott
6-4 / 0-6 / 1-0 ShadowWood(MP)
4 12/09/2019 4 Hollister, Bill /
Wagschal, Rolf
Gaede, Paul /
Van Wyk, Tom
6-0 / 7-6 GulfHarbour(TV)
5 01/06/2020   Forest(JC) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
5 01/06/2020 1 Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
Piazza, Bob /
Scott, Mike
6-4 / 6-2 Forest(JC)
5 01/06/2020 2 Laird, Tom /
Connor, Bob
Fahey, Bill /
Smith, John
6-2 / 6-1 HeritagePalms(PC)
5 01/06/2020 3 Curtis, John /
Keiser, Jack
Gusick, Tom /
Cooper, Philip
6-3 / 7-6 HeritagePalms(PC)
5 01/06/2020 4 Kainen, Burt /
Gabelmann, Chuck
Hearsum, Paul /
Bird, Keith
6-2 / 6-3 Forest(JC)
5 01/06/2020   Landings(RH) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
5 01/06/2020 1 Baroody, Ron /
Mitchell, John
Abromeit, Bernie /
Melnik, Michael
6-4 / 7-6 ShadowWood(MP)
5 01/06/2020 2 Pescatore, Henry /
Fullerton, Tom
Cerullo, Charles /
Stitchberry, Tom
3-6 / 6-1 / 1-0 ShadowWood(MP)
5 01/06/2020 3 Southard, Ray /
Neubauer, John
Gleysteen, Mike /
Ozment, Bob
6-0 / 6-2 Landings(RH)
5 01/06/2020 4 Baysden, Ron /
Wright, Howard
Hollister, Bill /
Romanovich, Tony
6-4 / 6-2 Landings(RH)
5 01/06/2020   GulfHarbour(TV) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
5 01/06/2020 1 Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
Buckley, Mike /
McKee, Bob
6-2 / 7-6 GulfHarbour(TV)
5 01/06/2020 2 Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
Boll, Chuck /
Williams, Rick
7-5 / 6-4 GulfHarbour(TV)
5 01/06/2020 3 Harris, George /
Schmidt, Scott
Slattery, John /
Morgan, Bob
7-5 / 6-4 KellyGreens(MB)
5 01/06/2020 4 Gaede, Paul /
Van Wyk, Tom
Hubbard, Jerry /
Pawlina, Tom
6-7 / 6-2 / 1-0 GulfHarbour(TV)
6 01/13/2020   ShadowWood(MP) Forest(JC) Winning Scores Winner
6 01/13/2020 1 Abromeit, Bernie /
Cerullo, Charles
Lavoie, Jim /
Laird, Tom
6-4 / 6-2 Forest(JC)
6 01/13/2020 2 Paquette, Mike /
Stitchberry, Tom
Keiser, Jack /
Connor, Bob
6-3 / 6-2 Forest(JC)
6 01/13/2020 3 Baker, Bud /
Schwartz, Joel
Curtis, John /
Jensen, Ted
6-0 / 6-0 Forest(JC)
6 01/13/2020 4 Romanovich, Tony /
Rutledge, Bob
Pearson, Murray /
Billing, Randy
6-2 / 6-4 Forest(JC)
6 01/13/2020   GulfHarbour(TV) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
6 01/13/2020 1 Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
Piazza, Bob /
Scott, Mike
6-4 / 3-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
6 01/13/2020 2 Backstrand, Kenneth /
Harris, George
Smith, John /
Fahey, Bill
6-3 / 6-2 GulfHarbour(TV)
6 01/13/2020 3 Marcotte, Ron /
Rochester, Tom
Cooper, Philip /
Gusick, Tom
6-3 / 6-3 HeritagePalms(PC)
6 01/13/2020 4 Kaplan, Frank /
Schmidt, Scott
Deresky, John /
Spinola, Steve
6-4 / 6-2 GulfHarbour(TV)
6 01/13/2020   Landings(RH) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
6 01/13/2020 1 Howard, Rick /
Pescatore, Henry
Linder, Gary /
McKee, Bob
2-6 / 7-5 / 1-0 KellyGreens(MB)
6 01/13/2020 2 Mitchell, John /
Baroody, Ron
Ledwith, Ed /
Williams, Rick
6-2 / 6-1 Landings(RH)
6 01/13/2020 3 Sporta, Peter /
Fullerton, Tom
Slattery, John /
Morgan, Bob
7-5 / 6-7 / 1-0 KellyGreens(MB)
6 01/13/2020 4 Southard, Ray /
Neubauer, John
Black, Bruce /
Bearre, Ken
6-1 / 7-5 KellyGreens(MB)
7 01/20/2020   Forest(JC) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
7 01/20/2020 1 Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
Harris, George /
Wonnenberg, Tim
6-2 / 6-7 / 1-0 Forest(JC)
7 01/20/2020 2 Connor, Bob /
Jensen, Ted
Schmidt, Scott /
Van Wyk, Tom
6-2 / 6-2 GulfHarbour(TV)
7 01/20/2020 3 Curtis, John /
Keiser, Jack
Baldwin, Tim /
Marcotte, Ron
7-5 / 6-2 Forest(JC)
7 01/20/2020 4 Billing, Randy /
Eleveld, Gene
Gaede, Paul /
Rochester, Tom
6-2 / 6-4 Forest(JC)
7 01/20/2020   KellyGreens(MB) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
7 01/20/2020 1 Ledwith, Ed /
Linder, Gary
Melnik, Michael /
Cerullo, Charles
3-6 / 6-2 / 1-0 KellyGreens(MB)
7 01/20/2020 2 Slattery, John /
Morgan, Bob
Healy, Chris /
Stitchberry, Tom
7-5 / 5-7 / 1-0 ShadowWood(MP)
7 01/20/2020 3 Williams, Rick /
Boll, Chuck
Baker, Bud /
Hollister, Bill
6-2 / 6-3 KellyGreens(MB)
7 01/20/2020 4 Black, Bruce /
Bearre, Ken
Sikorski, Ed /
Ozment, Bob
6-3 / 6-3 KellyGreens(MB)
7 01/20/2020   HeritagePalms(PC) Landings(RH) Winning Scores Winner
7 01/20/2020 1 Piazza, Bob /
Scott, Mike
Baroody, Ron /
Mitchell, John
2-6 / 6-4 / 1-0 Landings(RH)
7 01/20/2020 2 Smith, John /
Fahey, Bill
Howard, Rick /
Pescatore, Henry
3-6 / 6-3 / 1-0 Landings(RH)
7 01/20/2020 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Lukasiewicz, Ron /
Wright, Howard
6-3 / 6-3 HeritagePalms(PC)
7 01/20/2020 4 Bird, Keith /
Hearsum, Paul
Baysden, Ron /
Fansler, Al
6-4 / 6-4 HeritagePalms(PC)
8 01/27/2020   KellyGreens(MB) Forest(JC) Winning Scores Winner
8 01/27/2020 1 McKee, Bob /
Linder, Gary
Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
3-6 / 6-3 / 1-0 Forest(JC)
8 01/27/2020 2 Ledwith, Ed /
Williams, Rick
Keiser, Jack /
Jensen, Ted
6-0 / 6-2 Forest(JC)
8 01/27/2020 3 Morgan, Bob /
Hubbard, Jerry
Curtis, John /
Connor, Bob
6-2 / 6-0 KellyGreens(MB)
8 01/27/2020 4 Black, Bruce /
Bearre, Ken
Eleveld, Gene /
Gabelmann, Chuck
6-1 / 7-6 KellyGreens(MB)
8 01/27/2020   Landings(RH) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
8 01/27/2020 1 Baroody, Ron /
Mitchell, John
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
6-1 / 7-6 Landings(RH)
8 01/27/2020 2 Loper, Bob /
Lukasiewicz, Ron
Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
6-3 / 7-5 GulfHarbour(TV)
8 01/27/2020 3 Southard, Ray /
Fullerton, Tom
Schmidt, Scott /
Van Wyk, Tom
2-6 / 6-4 / 1-0 Landings(RH)
8 01/27/2020 4 Haibach, Marty /
Brown, Zane
Baldwin, Tim /
Marcotte, Ron
6-3 / 6-3 GulfHarbour(TV)
8 01/27/2020   ShadowWood(MP) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
8 01/27/2020 1 Abromeit, Bernie /
Melnik, Michael
Bird, Keith /
Hearsum, Paul
6-4 / 6-0 ShadowWood(MP)
8 01/27/2020 2 Stitchberry, Tom /
Healy, Chris
Fahey, Bill /
Scott, Mike
6-4 / 6-4 ShadowWood(MP)
8 01/27/2020 3 Paquette, Mike /
Romanovich, Tony
Cooper, Philip /
Smith, John
7-6 / 6-4 HeritagePalms(PC)
8 01/27/2020 4 Rutledge, Bob /
Wagschal, Rolf
Gusick, Tom /
Scaccia, Ange
6-0 / 6-0 ShadowWood(MP)
9 02/03/2020   Forest(JC) Landings(RH) Winning Scores Winner
9 02/03/2020 1 Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
Baroody, Ron /
Mitchell, John
7-5 / 6-1 Forest(JC)
9 02/03/2020 2 Keiser, Jack /
Laird, Tom
Fullerton, Tom /
Loper, Bob
7-5 / 6-4 Forest(JC)
9 02/03/2020 3 Connor, Bob /
Jensen, Ted
Neubauer, John /
Specht, Mike
6-2 / 6-2 Landings(RH)
9 02/03/2020 4 Eleveld, Gene /
Kainen, Burt
Wright, Howard /
Lukasiewicz, Ron
6-2 / 6-2 Landings(RH)
9 02/03/2020   HeritagePalms(PC) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
9 02/03/2020 1 Scott, Mike /
Smith, John
Linder, Gary /
Slattery, John
6-0 / 4-6 / 1-0 HeritagePalms(PC)
9 02/03/2020 2 Fahey, Bill /
Piazza, Bob
Pawlina, Tom /
Boll, Chuck
7-5 / 7-5 HeritagePalms(PC)
9 02/03/2020 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Ledwith, Ed /
McKee, Bob
6-0 / 1-6 / 1-0 HeritagePalms(PC)
9 02/03/2020 4 Deresky, John /
Scaccia, Ange
Black, Bruce /
Bearre, Ken
6-2 / 4-6 / 1-0 HeritagePalms(PC)
9 02/03/2020   GulfHarbour(TV) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
9 02/03/2020 1 Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
Cooney, Joe /
Melnik, Michael
6-3 / 3-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
9 02/03/2020 2 Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
Ozment, Bob /
Stitchberry, Tom
4-6 / 7-5 / 1-0 GulfHarbour(TV)
9 02/03/2020 3 Harris, George /
Rochester, Tom
Paquette, Mike /
Szymczak, Bob
6-2 / 6-3 GulfHarbour(TV)
9 02/03/2020 4 Gaede, Paul /
Kaplan, Frank
Baker, Bud /
Wagschal, Rolf
6-1 / 6-0 GulfHarbour(TV)
10 02/10/2020   HeritagePalms(PC) Forest(JC) Winning Scores Winner
10 02/10/2020 1 Scott, Mike /
Smith, John
Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
6-0 / 6-3 Forest(JC)
10 02/10/2020 2 Hearsum, Paul /
Fahey, Bill
Laird, Tom /
Keiser, Jack
6-3 / 6-4 Forest(JC)
10 02/10/2020 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Gabelmann, Chuck /
Billing, Randy
7-5 / 5-7 / 1-0 Forest(JC)
10 02/10/2020 4 Deresky, John /
Scaccia, Ange
Curtis, John /
Connor, Bob
6-2 / 5-7 / 1-0 Forest(JC)
10 02/10/2020   ShadowWood(MP) Landings(RH) Winning Scores Winner
10 02/10/2020 1 Abromeit, Bernie /
Melnik, Michael
Baroody, Ron /
Mitchell, John
6-1 / 6-0 ShadowWood(MP)
10 02/10/2020 2 Healy, Chris /
Stitchberry, Tom
Howard, Rick /
Haibach, Marty
4-6 / 6-3 / 1-0 Landings(RH)
10 02/10/2020 3 Hollister, Bill /
Ozment, Bob
Neubauer, John /
Brown, Zane
6-3 / 6-3 ShadowWood(MP)
10 02/10/2020 4 Gleysteen, Mike /
Wagschal, Rolf
Baysden, Ron /
Wright, Howard
3-6 / 6-1 / 1-0 Landings(RH)
10 02/10/2020   KellyGreens(MB) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
10 02/10/2020 1 McKee, Bob /
Linder, Gary
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
6-2 / 6-0 KellyGreens(MB)
10 02/10/2020 2 Boll, Chuck /
Morgan, Bob
Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
6-4 / 4-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
10 02/10/2020 3 Pawlina, Tom /
Ledwith, Ed
Marcotte, Ron /
Schmidt, Scott
7-6 / 1-6 / 1-0 KellyGreens(MB)
10 02/10/2020 4 Williams, Rick /
Hubbard, Jerry
Kaplan, Frank /
Van Wyk, Tom
6-4 / 7-6 KellyGreens(MB)
11 02/17/2020   Forest(JC) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
11 02/17/2020 1 Lavoie, Jim /
Gluckstal, Len
Cerullo, Charles /
Abromeit, Bernie
7-5 / 7-5 Forest(JC)
11 02/17/2020 2 Gabelmann, Chuck /
Laird, Tom
Ozment, Bob /
Schwartz, Joel
6-2 / 6-4 Forest(JC)
11 02/17/2020 3 Connor, Bob /
Eleveld, Gene
Baker, Bud /
Rutledge, Bob
6-2 / 6-2 Forest(JC)
11 02/17/2020 4 Curtis, John /
Jones, Steve
Default 6-0 / 6-0 Forest(JC)
11 02/17/2020   HeritagePalms(PC) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
11 02/17/2020 1 Piazza, Bob /
Scott, Mike
Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
6-3 / 6-0 GulfHarbour(TV)
11 02/17/2020 2 Smith, John /
Fahey, Bill
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
7-6 / 1-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
11 02/17/2020 3 Cooper, Philip /
Gusick, Tom
Gaede, Paul /
Harris, George
7-6 / 2-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
11 02/17/2020 4 Bird, Keith /
Hearsum, Paul
Baldwin, Tim /
Hellman, Bruce
6-3 / 6-4 HeritagePalms(PC)
11 02/17/2020   KellyGreens(MB) Landings(RH) Winning Scores Winner
11 02/17/2020 1 McKee, Bob /
Morgan, Bob
Fullerton, Tom /
Loper, Bob
6-3 / 7-6 KellyGreens(MB)
11 02/17/2020 2 Pawlina, Tom /
Hubbard, Jerry
Howard, Rick /
Sporta, Peter
4-6 / 6-2 / 1-0 Landings(RH)
11 02/17/2020 3 Slattery, John /
Ledwith, Ed
Neubauer, John /
Southard, Ray
5-7 / 6-4 / 1-0 Landings(RH)
11 02/17/2020 4 Bearre, Ken /
Black, Bruce
Haibach, Marty /
Specht, Mike
6-4 / 6-0 KellyGreens(MB)
12 02/24/2020   GulfHarbour(TV) Forest(JC) Winning Scores Winner
12 02/24/2020 1 Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
Gluckstal, Len /
Lavoie, Jim
6-2 / 6-0
Retired
GulfHarbour(TV)
12 02/24/2020 2 Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
Laird, Tom /
Keiser, Jack
6-1 / 7-6 GulfHarbour(TV)
12 02/24/2020 3 Gaede, Paul /
Harris, George
Billing, Randy /
Gabelmann, Chuck
6-4 / 6-4 GulfHarbour(TV)
12 02/24/2020 4 Marcotte, Ron /
Van Wyk, Tom
Connor, Bob /
Jones, Steve
5-7 / 7-6 / 1-0 Forest(JC)
12 02/24/2020   ShadowWood(MP) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
12 02/24/2020 1 Abromeit, Bernie /
Cerullo, Charles
Linder, Gary /
McKee, Bob
6-2 / 6-0 ShadowWood(MP)
12 02/24/2020 2 Healy, Chris /
Stitchberry, Tom
Hubbard, Jerry /
Morgan, Bob
4-6 / 6-4 / 1-0 KellyGreens(MB)
12 02/24/2020 3 Hollister, Bill /
Ozment, Bob
Black, Bruce /
Slattery, John
6-4 / 6-2 ShadowWood(MP)
12 02/24/2020 4 Rutledge, Bob /
Schwartz, Joel
Bearre, Ken /
Williams, Rick
6-2 / 6-0 KellyGreens(MB)
12 02/24/2020   Landings(RH) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
12 02/24/2020 1 Baroody, Ron /
Mitchell, John
Piazza, Bob /
Scott, Mike
6-4 / 4-6 / 1-0 Landings(RH)
12 02/24/2020 2 Southard, Ray /
Sporta, Peter
Fahey, Bill /
Smith, John
6-3 / 7-6 Landings(RH)
12 02/24/2020 3 Baysden, Ron /
Fansler, Al
Deresky, John /
Gusick, Tom
6-0 / 6-1 HeritagePalms(PC)
12 02/24/2020 4 Brown, Zane /
Haibach, Marty
Hearsum, Paul /
Bird, Keith
3-6 / 6-3 / 1-0 Landings(RH)
13 03/02/2020   Forest(JC) KellyGreens(MB) Winning Scores Winner
13 03/02/2020 1 Lavoie, Jim /
Laird, Tom
McKee, Bob /
Morgan, Bob
6-0 / 6-1 Forest(JC)
13 03/02/2020 2 Keiser, Jack /
Gabelmann, Chuck
Williams, Rick /
Pawlina, Tom
6-4 / 6-1 Forest(JC)
13 03/02/2020 3 Curtis, John /
Billing, Randy
Slattery, John /
Ledwith, Ed
6-1 / 3-6 / 1-0 KellyGreens(MB)
13 03/02/2020 4 Jones, Steve /
Connor, Bob
Black, Bruce /
Bearre, Ken
4-6 / 6-1 / 1-0 KellyGreens(MB)
13 03/02/2020   GulfHarbour(TV) Landings(RH) Winning Scores Winner
13 03/02/2020 1 Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
Neubauer, John /
Loper, Bob
6-3 / 6-4 GulfHarbour(TV)
13 03/02/2020 2 Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
Fansler, Al /
Sporta, Peter
6-3 / 6-3 GulfHarbour(TV)
13 03/02/2020 3 Baldwin, Tim /
Schmidt, Scott
Brown, Zane /
Wright, Howard
6-1 / 6-2 GulfHarbour(TV)
13 03/02/2020 4 Kaplan, Frank /
Rochester, Tom
Default 6-0 / 6-0 GulfHarbour(TV)
13 03/02/2020   HeritagePalms(PC) ShadowWood(MP) Winning Scores Winner
13 03/02/2020 1 Piazza, Bob /
Scott, Mike
Cerullo, Charles /
Healy, Chris
6-3 / 6-2 ShadowWood(MP)
13 03/02/2020 2 Fahey, Bill /
Smith, John
Paquette, Mike /
Stitchberry, Tom
6-7 / 7-5 / 1-0 HeritagePalms(PC)
13 03/02/2020 3 Hearsum, Paul /
Gusick, Tom
Schwartz, Joel /
Sikorski, Ed
6-0 / 6-1 HeritagePalms(PC)
13 03/02/2020 4 Cooper, Philip /
Bird, Keith
Default 6-0 / 6-0 HeritagePalms(PC)
14 03/09/2020   Landings(RH) Forest(JC) Winning Scores Winner
14 03/09/2020 1 Baysden, Ron /
Loper, Bob
Laird, Tom /
Lavoie, Jim
6-2 / 6-2 Forest(JC)
14 03/09/2020 2 Sporta, Peter /
Haibach, Marty
Gabelmann, Chuck /
Keiser, Jack
4-6 / 6-3 / 1-0 Landings(RH)
14 03/09/2020 3 Southard, Ray /
Neubauer, John
Connor, Bob /
Billing, Randy
6-2 / 6-2 Forest(JC)
14 03/09/2020 4 Wright, Howard /
Lukasiewicz, Ron
Kainen, Burt /
Curtis, John
7-5 / 3-6 / 1-0 Forest(JC)
14 03/09/2020   KellyGreens(MB) HeritagePalms(PC) Winning Scores Winner
14 03/09/2020 1 McKee, Bob /
Linder, Gary
Fahey, Bill /
Smith, John
7-5 / 6-4 KellyGreens(MB)
14 03/09/2020 2 Boll, Chuck /
Pawlina, Tom
Scott, Mike /
Piazza, Bob
6-4 / 6-0 HeritagePalms(PC)
14 03/09/2020 3 Slattery, John /
Ledwith, Ed
Hearsum, Paul /
Gusick, Tom
4-6 / 7-5 / 1-0 HeritagePalms(PC)
14 03/09/2020 4 Hubbard, Jerry /
Morgan, Bob
Cooper, Philip /
Bird, Keith
6-0 / 6-4 KellyGreens(MB)
14 03/09/2020   ShadowWood(MP) GulfHarbour(TV) Winning Scores Winner
14 03/09/2020 1 Abromeit, Bernie /
Norbeck, Tim
Asher, Norm /
Backstrand, Kenneth
6-2 / 4-6 / 1-0 GulfHarbour(TV)
14 03/09/2020 2 Ozment, Bob /
Stitchberry, Tom
Prenger, Louie /
Wonnenberg, Tim
6-2 / 6-1 GulfHarbour(TV)
14 03/09/2020 3 Hollister, Bill /
Paquette, Mike
Baldwin, Tim /
Marcotte, Ron
4-6 / 6-4 / 1-0 GulfHarbour(TV)
14 03/09/2020 4 Wagschal, Rolf /
Schwartz, Joel
Kaplan, Frank /
Schmidt, Scott
6-4 / 6-3 GulfHarbour(TV)